Wsparło nas 107 osób

Media o Kampanii #WychodzęZeSmogu!

Czasu coraz mniej!

Dziś mija kolejny, już trzeci tydzień zbiórki #WychodzęZeSmogu. Na obecną chwilę, łącznie uzbieraliśmy 6966 zł!!! Jest to kwota, która wystarczy na pierwszy z założonych celów kampanii – wkład własny do Programu Czyste Powietrze. Dzięki wsparciu ludzi dobrych serc dom rodzinny Mikołaja zyska nowe ocieplenie oraz bezpieczny i ekologiczny system grzewczy!

Jednak czasu jest coraz mniej, a drugi cel – założenie instalacji fotowoltaicznej – bardzo odległy. Potrzebujemy nadal 34 334 zł ! Choć to spora kwota, wraz z rodzicami Mikołaja, wierzymy, że się uda!

O tym się mówi

W ostatnich dniach o Kampanii Wychodzę Ze Smogu, jest głośno! Do akcji przyłączyli się: Głos Szczeciński, Radio Szczecin, GRAMwZIELONE, Airly, smogLab, TVP3, TVP INFO,   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, natomiast Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej objął ją Patronatem Honorowym.

Zbiórka nadal trwa!

Jeśli i Ty chcesz wspomóc akcję, nie czekaj! Tylko do 6 grudnia można dokonywać wpłat. Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota. Dołącz do zbiórki! Wykonaj przelew na dowolną kwotę z opisem „Wychodzę Ze Smogu” poprzez naszą zakładkę „Wesprzyj nas”

👉 WESPRZYJ NAS

lub dołącz do zbiórki na Facebooku

👉 ZBIÓRKA NA FACEBOOK

Projekt #WychodzęZeSmogu

Walka ze smogiem to walka o ludzi. Celem naszej fundacji jest wyrównanie szans osób ubogich energetycznie. W listopadzie ruszył projekt pomocy rodzinie zmagającej się z brakiem funduszy na ogrzewanie i prąd. Walczymy o bezpieczne i ekologiczne miejsce do życia dla piątki niezwykle dzielnych osób.

Dowiedz się więcej o Mikołaju i jego rodzinie: https://fundacjaczystepowietrze.pl/genre/wychodze-ze-smogu/